XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

21.07.2024r.

1.Zapraszamy na Apele Maryjne w soboty o godz. 21:00 przy figurze Matki Bożej.

2.Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych będzie w poniedziałek o godz. 19:15 w salce parafialnej.

3.28 lipca wyruszy z naszej diecezji Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Do czwartku 25 lipca trwają zapisy, a do soboty włącznie można składać intencje pielgrzymkowe do skarbony przy wyjściu ze świątyni. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Marcinem. Jeśli ktoś chciałby przekazać darowiznę na rzecz pielgrzymki, to w zakrystii      i biurze parafialnym dostępne są  dane do przelewu na konto pielgrzymkowe.

4.Błogosławieństwo pojazdów i kierowców z racji wspomnienia św. Krzysztofa, będzie w naszej parafii za tydzień, w sobotę i niedzielę, po Mszach świętych. Złożone przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

5.Biuro parafialne będzie czynne od poniedziałku do piątku po drugiej Mszy św. wieczornej.

6.Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika katolickiego.

7.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego czasu letniego wypoczynku i urlopu.  Pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. oraz o codziennej modlitwie.