OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26 marca 2023

1. Zapraszamy  na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci w piątek o godz. 16:00, w Sokołowie Budzyńskim o godz. 17:00
i w Budzyniu Droga Krzyżowa ulicami miasta o godz. 19:30 (początek na cmentarzu).

2. Parafialny dzień spowiedzi świętej odbędzie się we wtorek. Spowiedź będzie w godzinach od 11:00 do 11:45, od 16:00 do 16:45 i od 19:15 do 19:45. W Sokołowie Budzyńskim spowiedź będzie w piątek, przed Drogą Krzyżową, od godz. 16:30. Prosimy o to, by nie zostawiać tej spowiedzi na ostatnią chwilę przed świętami.

3. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w poniedziałek, 3 kwietnia, od godz. 9:00, a w Sokołowie Budzyńskim odwiedziny chorych od godz. 13:00.   

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8:00 będzie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. W niedzielę po Mszy o godz. 9:00 będzie wymiana tajemnic różańcowych Żywego Różańca, natomiast po Mszy św. o godz. 11:00 będzie błogosławieństwo dzieci.

 5. W sobotę, 1 kwietnia o godz. 19:00, na Kalwarii w Ujściu odbędzie się inscenizowana Droga Krzyżowa. Natomiast w niedzielę o godz. 19:00 przed kościołem Nawiedzenia NMP w Chodzieży zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej.

6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał palmy wielkanocne, które zostaną poświęcone podczas Mszy świętych. Ofiary zbierane w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego.

7. Zapraszamy do podjęcia dyżuru modlitewnego przy Grobie Pańskim w nocy z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub w biurze parafialnym.

8. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone koperty na wielkopostną daninę diecezjalną. Z góry dziękujemy za wszelkie złożone przy tej okazji ofiary, które zostaną przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego św. Barbary.

9. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w dni powszednie po drugiej Mszy św. wieczornej, a w sobotę po Mszy św. porannej.

10. Zachęcamy do zakupu i lektury Przewodnika katolickiego z dodatkiem modlitewnika na kwiecień.

11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Leokadię Kubacką. Wieczny odpoczynek…